UKS Lipiny | 1:4 | Iskra Dobroń |
2013-04-28, 15:00:00 |
||
relacja » |
A-klasa » Łódź I | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 1502, wczoraj: 163
ogółem: 1 684 713
statystyki szczegółowe
Kolejka 10: 10 kwiecień/11 kwiecień 2010 (Sobota/Niedziela) | |||||||||
Data | Godzina | Gospodarz | | Gość | Wyniki | Uwagi | |||
________ | ______ | Czarni Smardzew | - | UKS Lipiniacy | |||||
________ | ______ | Zamek Skotniki | - | LKS II Gałkówek | |||||
________ | ______ | LKS Gieczno | - | Błękitni Dmosin | |||||
________ | ______ | LKS Huragan Swędów | - | WKS Fenix Wągry | |||||
________ | ______ | LKS Start Szczawin | - | LKS Sokół Popów | |||||
Kolejka 11: 17 kwiecień/18 kwiecień 2010 (Sobota/Niedziela) | |||||||||
Data | Godzina | Gospodarz | | Gość | Wyniki | Uwagi | |||
________ | ______ | LKS Start Szczawin | - | Czarni Smardzew | - | ||||
________ | ______ | LKS Sokół Popów | - | LKS Huragan Swędów | - | ||||
________ | ______ | WKS Fenix Wągry | - | LKS Gieczno | - | ||||
________ | ______ | Błękitni Dmosin | - | Zamek Skotniki | - | ||||
________ | ______ | LKS II Gałkówek | - | UKS Lipiniacy | - | ||||
Kolejka 12: 24 kwiecień/25 kwiecień 2010 (Sobota/Niedziela) | |||||||||
Data | Godzina | Gospodarz | | Gość | Wyniki | Uwagi | |||
________ | ______ | Czarni Smardzew | - | LKS II Gałkówek | - | ||||
________ | ______ | UKS Lipiniacy | - | Błękitni Dmosin | - | ||||
________ | ______ | Zamek Skotniki | - | WKS Fenix Wągry | - | ||||
________ | ______ | LKS Gieczno | - | LKS Sokół Popów | - | ||||
________ | ______ | LKS Huragan Swędów | - | LKS Start Szczawin | - | ||||
Kolejka 13: 01 maj/02 maj 2010 (Sobota/Niedziela) | |||||||||
Data | Godzina | Gospodarz | | Gość | Wyniki | Uwagi | |||
________ | ______ | LKS Huragan Swędów | - | Czarni Smardzew | - | ||||
________ | ______ | LKS Start Szczawin | - | LKS Gieczno | - | ||||
________ | ______ | LKS Sokół Popów | - | Zamek Skotniki | - | ||||
________ | ______ | WKS Fenix Wągry | - | UKS Lipiniacy | - | ||||
________ | ______ | Błękitni Dmosin | - | LKS II Gałkówek | - | ||||
Kolejka 14: 08 maj/09 maj 2010 (Sobota/Niedziela) | |||||||||
Data | Godzina | Gospodarz | | Gość | Wyniki | Uwagi | |||
________ | ______ | Czarni Smardzew | - | Błękitni Dmosin | - | ||||
________ | ______ | LKS II Gałkówek | - | WKS Fenix Wągry | - | ||||
________ | ______ | UKS Lipiniacy | - | LKS Sokół Popów | - | ||||
________ | ______ | Zamek Skotniki | - | LKS Start Szczawin | - | ||||
________ | ______ | LKS Gieczno | - | LKS Huragan Swędów | - | ||||
Kolejka 15: 15 maj/16 maj 2010 (Sobota/Niedziela) | |||||||||
Data | Godzina | Gospodarz | | Gość | Wyniki | Uwagi | |||
________ | ______ | LKS Gieczno | - | Czarni Smardzew | - | ||||
________ | ______ | LKS Huragan Swędów | - | Zamek Skotniki | - | ||||
________ | ______ | LKS Start Szczawin | - | UKS Lipiniacy | - | ||||
________ | ______ | LKS Sokół Popów | - | LKS II Gałkówek | - | ||||
________ | ______ | WKS Fenix Wągry | - | Błękitni Dmosin | - | ||||
Kolejka 16: 22 maj/23 maj 2010 (Sobota/Niedziela) | |||||||||
Data | Godzina | Gospodarz | | Gość | Wyniki | Uwagi | |||
________ | ______ | Czarni Smardzew | - | WKS Fenix Wągry | - | ||||
________ | ______ | Błękitni Dmosin | - | LKS Sokół Popów | - | ||||
________ | ______ | LKS II Gałkówek | - | LKS Start Szczawin | - | ||||
________ | ______ | UKS Lipiniacy | - | LKS Huragan Swędów | - | ||||
________ | ______ | Zamek Skotniki | - | LKS Gieczno | - | ||||
Kolejka 17: 29 maj/30 maj 2010 (Sobota/Niedziela) | |||||||||
Data | Godzina | Gospodarz | | Gość | Wyniki | Uwagi | |||
________ | ______ | Zamek Skotniki | - | Czarni Smardzew | - | ||||
________ | ______ | LKS Gieczno | - | UKS Lipiniacy | - | ||||
________ | ______ | LKS Huragan Swędów | - | LKS II Gałkówek | - | ||||
________ | ______ | LKS Start Szczawin | - | Błękitni Dmosin | - | ||||
________ | ______ | LKS Sokół Popów | - | WKS Fenix Wągry | - | ||||
Kolejka 18: 06 czerwiec 2010 (Niedziela) | |||||||||
Data | Godzina | Gospodarz | | Gość | Wyniki | Uwagi | |||
06 czerwiec | 14:00 | Czarni Smardzew | - | LKS Sokół Popów | - | ||||
06 czerwiec | 14:00 | WKS Fenix Wągry | - | LKS Start Szczawin | - | ||||
06 czerwiec | 14:00 | Błękitni Dmosin | - | LKS Huragan Swędów | - | ||||
06 czerwiec | 14:00 | LKS II Gałkówek | - | LKS Gieczno | - | ||||
06 czerwiec | 14:00 | UKS Lipiniacy | - | Zamek Skotniki | - |
Nie to żebym miał jakieś bóle lub sapy ale od dzisiaj zostaje równe 3 miesiące do rozpoczęcia rundy rewanżowej a tu ani widu ani słychu o jakiś treningach na hali.Kadra zarządzająca niech ściśnie się za jajca i do roboty:P
Seniorzy
Poniedziałek 18:00 - Boisko Byszewy
Środa 18:00 - Boisko Byszewy
Piątek 18:00- Boisko Byszewy
Junior Młodszy
Poniedziałek 18:00 - Boisko Byszewy
Środa 18:00 - Boisko Byszewy
Piątek 18:00 - Boisko Byszewy
Najbliższa kolejka 17 | ||||||||||||||||||
|
Ostatnia kolejka 16 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Przyszli:Michał Stachowiak Junior, Maciej Kaczmarek Junior, Łukasz Przybysz wypożyczenie z Orlik Sobień, Marcin Szamburski wolny transfer
w skład drużyny seniorów włączani także będą juniorzy młodsi z rocznika 1996 Krzysztof Szrajber, Adrian Keller, Marcin Lewandowski, Kamil Lewandowicz,Mateusz Krysiak, Sebastian Knetel
Odeszli:Krzysztof Prusinowski, Tomasz Żeromiński (AMII Nowosolna), Jakub Janasik (Sparta Łódź)
|