UKS Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

UKS Lipiny 1:4 Iskra Dobroń
2013-04-28, 15:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. rafalboro 47
2. kotwicz91 43
3. Slawwwek 37
4. gumis010889 36
5. romek510 29
6. Martino1985 17
7. tang1910 7
8. skorek24 3
9. marcinboro2 3
10. Elektro87 3

Partnerzy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 49, wczoraj: 15
ogółem: 1 207 385

statystyki szczegółowe

Statystyki

free counters

Reklama

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Polonia Andrzejów 0:4 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2012-09-09 KKS Koluszki 4:0 Zawisza Rzgów zobacz ›
2012-09-09 Start Łódź 0:3 UKS Lipiny relacja ›
2012-09-09 Andrespolia Wiśniowa Góra 4:2 Pogoń Rogów zobacz ›
2012-09-15 Pogoń Rogów 3:2 Start Brzeziny zobacz ›
2012-09-15 Włókniarz Pabianice 6:3 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2012-09-16 UKS Lipiny 2:0 Polonia Andrzejów relacja ›
2012-09-16 KKS Koluszki 3:0 Start Łódź zobacz ›
Polonia Andrzejów 3:3 KKS Koluszki zobacz ›
Start Brzeziny 1:7 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2012-09-22 Start Łódź 0:9 Zawisza Rzgów zobacz ›
2012-09-23 Andrespolia Wiśniowa Góra 2:0 UKS Lipiny relacja ›
Zawisza Rzgów 3:1 Pogoń Rogów zobacz ›
2012-09-29 Start Łódź 4:2 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-09-30 UKS Lipiny 0:0 Start Brzeziny zobacz ›
2012-09-30 KKS Koluszki 6:2 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
Polonia Andrzejów 0:7 Zawisza Rzgów zobacz ›
Start Brzeziny 1:10 KKS Koluszki zobacz ›
2012-10-06 Pogoń Rogów 0:4 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2012-10-07 Andrespolia Wiśniowa Góra 4:3 Start Łódź zobacz ›
Zawisza Rzgów 3:1 Włókniarz Pabianice zobacz ›
Polonia Andrzejów 0:1 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›
2012-10-13 Start Łódź 5:1 Start Brzeziny zobacz ›
2012-10-14 UKS Lipiny 3:2 Pogoń Rogów zobacz ›
Start Brzeziny 2:1 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-10-20 Pogoń Rogów 2:9 KKS Koluszki zobacz ›
2012-10-20 Włókniarz Pabianice 2:3 UKS Lipiny zobacz ›
2012-10-21 Andrespolia Wiśniowa Góra 1:11 Zawisza Rzgów zobacz ›
Zawisza Rzgów 4:0 UKS Lipiny zobacz ›
2012-10-27 Start Łódź 1:2 Pogoń Rogów zobacz ›
2012-10-28 KKS Koluszki 3:2 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2012-10-28 Andrespolia Wiśniowa Góra 5:3 Start Brzeziny zobacz ›
Start Brzeziny 0:5 Zawisza Rzgów zobacz ›
2012-11-03 Pogoń Rogów 9:4 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-11-03 Włókniarz Pabianice 2:2 Start Łódź zobacz ›
2012-11-04 UKS Lipiny 2:8 KKS Koluszki zobacz ›
10  2013-06-09 Zawisza Rzgów 3:2 KKS Koluszki zobacz ›
10  2013-06-09 UKS Lipiny Start Łódź 16:00
10  2013-06-09 Włókniarz Pabianice 0:3 Polonia Andrzejów zobacz ›
10  2013-06-09 Pogoń Rogów Andrespolia Wiśniowa Góra 12:00
11  2013-04-21 Start Brzeziny 4:2 Pogoń Rogów zobacz ›
11  2013-04-21 Andrespolia Wiśniowa Góra 3:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
11  2013-04-21 Polonia Andrzejów 3:2 UKS Lipiny zobacz ›
11  2013-04-21 Start Łódź 1:6 KKS Koluszki zobacz ›
12  2013-04-28 Zawisza Rzgów Start Łódź 11:00
12  2013-04-28 KKS Koluszki 8:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
12  2013-04-28 UKS Lipiny 0:1 Andrespolia Wiśniowa Góra relacja ›
12  2013-04-28 Włókniarz Pabianice 0:3 Start Brzeziny zobacz ›
13  2013-05-05 Pogoń Rogów Zawisza Rzgów 17:00
13  2013-05-05 Start Brzeziny UKS Lipiny 13:30
13  2013-05-05 Andrespolia Wiśniowa Góra KKS Koluszki 16:00
13  2013-05-05 Polonia Andrzejów Start Łódź 11:00
14  2013-05-12 Zawisza Rzgów Polonia Andrzejów 17:00
14  2013-05-12 Start Łódź Andrespolia Wiśniowa Góra 12:00
14  2013-05-12 KKS Koluszki Start Brzeziny 17:00
14  2013-05-12 Włókniarz Pabianice Pogoń Rogów 11:00
15  2013-05-19 Włókniarz Pabianice Zawisza Rzgów 17:00
15  2013-05-19 Pogoń Rogów UKS Lipiny 13:30
15  2013-05-19 Start Brzeziny Start Łódź 11:00
15  2013-05-19 Andrespolia Wiśniowa Góra Polonia Andrzejów 17:00
16  2013-05-26 Zawisza Rzgów Andrespolia Wiśniowa Góra 12:00
16  2013-05-26 Polonia Andrzejów Start Brzeziny 17:00
16  2013-05-26 KKS Koluszki Pogoń Rogów 11:00
16  2013-05-26 UKS Lipiny Włókniarz Pabianice 12:00
17  2013-06-02 UKS Lipiny Zawisza Rzgów 17:00
17  2013-06-02 Włókniarz Pabianice KKS Koluszki 14:00
17  2013-06-02 Pogoń Rogów Start Łódź 11:00
17  2013-06-02 Start Brzeziny Andrespolia Wiśniowa Góra 12:00
18  2013-06-16 Zawisza Rzgów Start Brzeziny 17:00
18  2013-06-16 Polonia Andrzejów Pogoń Rogów 13:00
18  2013-06-16 Start Łódź Włókniarz Pabianice 11:30
18  2013-06-16 KKS Koluszki UKS Lipiny 13:30

Ankiety

Jak oceniasz debiut UKS Lipiny w A-klasie?


Które miejsce zajmie UKS Lipiny w swoim pierwszym sezonie w A-Klasie?

Reklama

Dołącz do nas

Facebook

YouTube

 

Wybierz Język

 

Treningi


Seniorzy


Poniedziałek 18:00 - Boisko Byszewy

Środa 18:00 - Boisko Byszewy

Piątek 18:00- Boisko Byszewy

 


Junior Młodszy


Poniedziałek 18:00 - Boisko Byszewy

Środa 18:00 - Boisko Byszewy

Piątek 18:00 - Boisko Byszewy

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Włókniarz Konstantynów - Burza Pawlikowice
Orzeł Piątkowisko - UKS Lipiny
Iskra Dobroń - Orlik Sobień
Tęcza Brodnia - RKS Łódź
MKS 2000 Tuszyn - SMS Łódź
LKS Jutrzenka Bychlew - GKS Ksawerów

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Burza Pawlikowice 1:2 GKS Ksawerów
SMS Łódź 1:0 LKS Jutrzenka Bychlew
RKS Łódź 3:1 MKS 2000 Tuszyn
Orlik Sobień 2:4 Tęcza Brodnia
UKS Lipiny 1:4 Iskra Dobroń
Włókniarz Konstantynów 2:2 Orzeł Piątkowisko

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakt


E-mail klubowy:

 
ukslipiny@o2.pl
 

Zarząd Klubu

 
Prezes
 
 

Sztab Szkoleniowy

 

 

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

UKS Lipiny 3-1 Czarni Smardzew (06.05.2012)
Ładowanie...

Transfery 2012/2013

Przyszli:Michał Stachowiak Junior, Maciej Kaczmarek Junior, Łukasz Przybysz wypożyczenie z Orlik Sobień, Marcin Szamburski wolny transfer

w skład drużyny seniorów włączani także będą juniorzy młodsi z rocznika 1996 Krzysztof Szrajber, Adrian Keller, Marcin Lewandowski, Kamil Lewandowicz,Mateusz Krysiak, Sebastian Knetel 

 

Odeszli:Krzysztof Prusinowski, Tomasz Żeromiński (AMII Nowosolna), Jakub Janasik (Sparta Łódź)  

 

 

Kalendarium

22

06-2018

piątek

23

06-2018

sobota

24

06-2018

niedziela

25

06-2018

pon.

26

06-2018

wtorek

27

06-2018

środa

28

06-2018

czwartek