UKS Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

UKS Lipiny 1:4 Iskra Dobroń
2013-04-28, 15:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. rafalboro 47
2. kotwicz91 43
3. Slawwwek 37
4. gumis010889 36
5. romek510 29
6. Martino1985 17
7. tang1910 7
8. skorek24 3
9. marcinboro2 3
10. Elektro87 3

Partnerzy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 127, wczoraj: 261
ogółem: 1 237 492

statystyki szczegółowe

Statystyki

free counters

Reklama

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-08-29 Sokół Aleksandrów 5:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2012-08-29 KKS Koluszki 0:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
2012-08-29 SMS Łódź 10:0 UKS Lipiny zobacz ›
2012-08-29 Ner Poddębice 7:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-08-29 Start Brzeziny 0:3 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2012-09-05 Zjednoczeni Stryków 2:7 Bzura Ozorków zobacz ›
2012-09-01 Zawisza Rzgów 1:4 SMS Łódź zobacz ›
2012-09-01 Bzura Ozorków 0:4 KKS Koluszki zobacz ›
2012-09-01 Orzeł Parzęczew 5:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2012-09-01 Włókniarz Pabianice 5:1 Start Brzeziny zobacz ›
2012-09-01 Kolejarz Łódź 2:14 Sokół Aleksandrów zobacz ›
2012-09-02 UKS Lipiny 6:1 Ner Poddębice zobacz ›
2012-09-08 Start Brzeziny 3:2 Kolejarz Łódź zobacz ›
2012-09-08 Polonia Andrzejów 0:1 UKS Lipiny zobacz ›
2012-09-08 KKS Koluszki 4:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2012-09-09 Ner Poddębice 1:5 Zawisza Rzgów zobacz ›
2012-09-09 SMS Łódź 3:0 Bzura Ozorków zobacz ›
2012-09-10 Zjednoczeni Stryków 2:5 Włókniarz Pabianice zobacz ›
Orzeł Parzęczew 0:3 SMS Łódź zobacz ›
2012-09-15 Bzura Ozorków 4:4 Ner Poddębice zobacz ›
2012-09-15 Włókniarz Pabianice 2:2 KKS Koluszki zobacz ›
2012-09-15 Kolejarz Łódź 3:6 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2012-09-15 Sokół Aleksandrów 28:0 Start Brzeziny zobacz ›
2012-09-16 Zawisza Rzgów 6:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-09-19 Zjednoczeni Stryków 1:4 Sokół Aleksandrów zobacz ›
2012-09-19 KKS Koluszki 7:1 Kolejarz Łódź zobacz ›
2012-09-19 SMS Łódź 12:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2012-09-19 Ner Poddębice 3:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2012-09-19 Polonia Andrzejów 2:1 Bzura Ozorków zobacz ›
2012-09-19 UKS Lipiny 1:4 Zawisza Rzgów zobacz ›
Start Brzeziny 1:2 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2012-09-22 Bzura Ozorków 2:2 UKS Lipiny zobacz ›
2012-09-22 Orzeł Parzęczew 1:5 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-09-22 Włókniarz Pabianice 1:5 Ner Poddębice zobacz ›
2012-09-22 Kolejarz Łódź 0:13 SMS Łódź zobacz ›
2012-09-22 Sokół Aleksandrów 1:0 KKS Koluszki zobacz ›
2012-09-29 KKS Koluszki 8:0 Start Brzeziny zobacz ›
2012-09-30 SMS Łódź 1:0 Sokół Aleksandrów zobacz ›
2012-09-30 Ner Poddębice 6:2 Kolejarz Łódź zobacz ›
2012-09-30 Polonia Andrzejów 5:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
2012-09-30 UKS Lipiny 3:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2012-09-30 Zawisza Rzgów 3:0 Bzura Ozorków zobacz ›
Orzeł Parzęczew 0:5 Zawisza Rzgów zobacz ›
Start Brzeziny 0:17 SMS Łódź zobacz ›
2012-10-06 Włókniarz Pabianice 3:0 UKS Lipiny zobacz ›
2012-10-06 Kolejarz Łódź 0:11 Polonia Andrzejów zobacz ›
2012-10-06 Sokół Aleksandrów 4:0 Ner Poddębice zobacz ›
2012-10-06 Zjednoczeni Stryków 1:3 KKS Koluszki zobacz ›
Polonia Andrzejów 0:4 Sokół Aleksandrów zobacz ›
2012-10-13 Bzura Ozorków 4:0 Orzeł Parzęczew zobacz ›
2012-10-14 SMS Łódź 13:0 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
2012-10-14 Ner Poddębice 8:0 Start Brzeziny zobacz ›
2012-10-14 UKS Lipiny 2:1 Kolejarz Łódź zobacz ›
2012-10-14 Zawisza Rzgów 2:0 Włókniarz Pabianice zobacz ›
10  Start Brzeziny 1:5 Polonia Andrzejów zobacz ›
10  2012-10-20 Kolejarz Łódź 0:3 Zawisza Rzgów zobacz ›
10  2012-10-20 Sokół Aleksandrów 7:0 UKS Lipiny zobacz ›
10  2012-10-20 Zjednoczeni Stryków 2:3 Ner Poddębice zobacz ›
10  2012-10-20 KKS Koluszki 2:8 SMS Łódź zobacz ›
10  2012-10-21 Włókniarz Pabianice 2:3 Bzura Ozorków zobacz ›
11  Polonia Andrzejów 0:2 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
11  Orzeł Parzęczew 1:3 Włókniarz Pabianice zobacz ›
11  2012-10-27 UKS Lipiny 5:0 Start Brzeziny zobacz ›
11  2012-10-27 Bzura Ozorków 9:0 Kolejarz Łódź zobacz ›
11  2012-10-28 Ner Poddębice 0:2 KKS Koluszki zobacz ›
11  2012-10-28 Zawisza Rzgów Sokół Aleksandrów 14:30
12  Start Brzeziny 1:7 Zawisza Rzgów zobacz ›
12  2012-11-03 Kolejarz Łódź 1:5 Orzeł Parzęczew zobacz ›
12  2012-11-03 Sokół Aleksandrów 2:1 Bzura Ozorków zobacz ›
12  2012-11-03 Zjednoczeni Stryków 4:0 UKS Lipiny zobacz ›
12  2012-11-03 KKS Koluszki 2:0 Polonia Andrzejów zobacz ›
12  2012-11-04 SMS Łódź 9:1 Ner Poddębice zobacz ›
13  Polonia Andrzejów 1:3 SMS Łódź zobacz ›
13  Orzeł Parzęczew 0:8 Sokół Aleksandrów zobacz ›
13  2012-11-10 UKS Lipiny 2:3 KKS Koluszki zobacz ›
13  2012-11-10 Zawisza Rzgów 4:3 Zjednoczeni Stryków zobacz ›
13  2012-11-10 Bzura Ozorków 10:0 Start Brzeziny zobacz ›
13  2012-11-10 Włókniarz Pabianice 5:2 Kolejarz Łódź zobacz ›

Ankiety

Jak oceniasz debiut UKS Lipiny w A-klasie?


Które miejsce zajmie UKS Lipiny w swoim pierwszym sezonie w A-Klasie?

Reklama

Dołącz do nas

Facebook

YouTube

 

Wybierz Język

 

Treningi


Seniorzy


Poniedziałek 18:00 - Boisko Byszewy

Środa 18:00 - Boisko Byszewy

Piątek 18:00- Boisko Byszewy

 


Junior Młodszy


Poniedziałek 18:00 - Boisko Byszewy

Środa 18:00 - Boisko Byszewy

Piątek 18:00 - Boisko Byszewy

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Włókniarz Konstantynów - Burza Pawlikowice
Orzeł Piątkowisko - UKS Lipiny
Iskra Dobroń - Orlik Sobień
Tęcza Brodnia - RKS Łódź
MKS 2000 Tuszyn - SMS Łódź
LKS Jutrzenka Bychlew - GKS Ksawerów

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Burza Pawlikowice 1:2 GKS Ksawerów
SMS Łódź 1:0 LKS Jutrzenka Bychlew
RKS Łódź 3:1 MKS 2000 Tuszyn
Orlik Sobień 2:4 Tęcza Brodnia
UKS Lipiny 1:4 Iskra Dobroń
Włókniarz Konstantynów 2:2 Orzeł Piątkowisko

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakt


E-mail klubowy:

 
ukslipiny@o2.pl
 

Zarząd Klubu

 
Prezes
 
 

Sztab Szkoleniowy

 

 

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

UKS Lipiny 3-1 Czarni Smardzew (06.05.2012)
Ładowanie...

Transfery 2012/2013

Przyszli:Michał Stachowiak Junior, Maciej Kaczmarek Junior, Łukasz Przybysz wypożyczenie z Orlik Sobień, Marcin Szamburski wolny transfer

w skład drużyny seniorów włączani także będą juniorzy młodsi z rocznika 1996 Krzysztof Szrajber, Adrian Keller, Marcin Lewandowski, Kamil Lewandowicz,Mateusz Krysiak, Sebastian Knetel 

 

Odeszli:Krzysztof Prusinowski, Tomasz Żeromiński (AMII Nowosolna), Jakub Janasik (Sparta Łódź)  

 

 

Kalendarium

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

25

12-2018

wtorek