UKS Lipiny - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  •        

Logowanie

Ostatnie spotkanie

UKS Lipiny 1:4 Iskra Dobroń
2013-04-28, 15:00:00
    relacja »

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. rafalboro 47
2. kotwicz91 43
3. Slawwwek 37
4. gumis010889 36
5. romek510 29
6. Martino1985 17
7. tang1910 7
8. skorek24 3
9. marcinboro2 3
10. Elektro87 3

Partnerzy

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 140, wczoraj: 261
ogółem: 1 237 505

statystyki szczegółowe

Statystyki

free counters

Reklama

Terminarz Rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-08-25 GKS Ksawerów 2:2 UKS Lipiny relacja ›
2012-08-25 MKS 2000 Tuszyn 4:2 Orzeł Piątkowisko zobacz ›
2012-08-25 LKS Jutrzenka Bychlew 0:6 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2012-08-25 RKS Łódź 4:0 Burza Pawlikowice zobacz ›
2012-08-26 Tęcza Brodnia 1:8 Iskra Dobroń zobacz ›
2012-08-26 Orlik Sobień 1:8 SMS Łódź zobacz ›
2012-09-01 Burza Pawlikowice 0:6 Iskra Dobroń zobacz ›
2012-09-01 Orzeł Piątkowisko 4:2 Tęcza Brodnia zobacz ›
2012-09-01 Orlik Sobień 1:5 GKS Ksawerów zobacz ›
2012-09-01 RKS Łódź 1:2 SMS Łódź zobacz ›
2012-09-02 UKS Lipiny 4:3 LKS Jutrzenka Bychlew relacja ›
2012-09-02 Włókniarz Konstantynów 4:1 MKS 2000 Tuszyn zobacz ›
2012-09-08 SMS Łódź 7:0 Burza Pawlikowice zobacz ›
2012-09-08 GKS Ksawerów 5:3 RKS Łódź zobacz ›
2012-09-08 LKS Jutrzenka Bychlew 0:4 Orlik Sobień zobacz ›
2012-09-08 MKS 2000 Tuszyn 5:1 UKS Lipiny relacja ›
2012-09-09 Tęcza Brodnia 1:4 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2012-09-09 Iskra Dobroń 7:0 Orzeł Piątkowisko zobacz ›
2012-09-15 Burza Pawlikowice 0:3 Orzeł Piątkowisko zobacz ›
2012-09-15 Orlik Sobień 0:3 MKS 2000 Tuszyn zobacz ›
2012-09-15 RKS Łódź 5:1 LKS Jutrzenka Bychlew zobacz ›
2012-09-16 Włókniarz Konstantynów 3:0 Iskra Dobroń zobacz ›
2012-09-16 UKS Lipiny 3:1 Tęcza Brodnia relacja ›
2012-09-16 SMS Łódź 3:1 GKS Ksawerów zobacz ›
2012-09-22 GKS Ksawerów 6:2 Burza Pawlikowice zobacz ›
2012-09-22 LKS Jutrzenka Bychlew 2:9 SMS Łódź zobacz ›
2012-09-22 MKS 2000 Tuszyn 3:3 RKS Łódź zobacz ›
2012-09-22 Iskra Dobroń 2:2 UKS Lipiny zobacz ›
2012-09-22 Orzeł Piątkowisko 2:1 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2012-09-23 Tęcza Brodnia 1:4 Orlik Sobień zobacz ›
2012-09-29 Burza Pawlikowice 1:6 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2012-09-29 RKS Łódź 4:3 Tęcza Brodnia zobacz ›
2012-09-29 GKS Ksawerów 4:1 LKS Jutrzenka Bychlew zobacz ›
2012-09-30 UKS Lipiny 6:2 Orzeł Piątkowisko relacja ›
2012-09-30 Orlik Sobień 5:3 Iskra Dobroń zobacz ›
2012-09-30 SMS Łódź 4:1 MKS 2000 Tuszyn zobacz ›
Iskra Dobroń 11:3 RKS Łódź zobacz ›
2012-10-06 LKS Jutrzenka Bychlew 2:1 Burza Pawlikowice zobacz ›
2012-10-06 MKS 2000 Tuszyn 4:1 GKS Ksawerów zobacz ›
2012-10-06 Orzeł Piątkowisko 3:2 Orlik Sobień zobacz ›
2012-10-07 Tęcza Brodnia 0:3 SMS Łódź zobacz ›
2012-10-07 Włókniarz Konstantynów 3:0 UKS Lipiny zobacz ›
2012-10-13 Burza Pawlikowice 3:5 UKS Lipiny relacja ›
2012-10-13 RKS Łódź 0:0 Orzeł Piątkowisko zobacz ›
2012-10-13 GKS Ksawerów 2:2 Tęcza Brodnia zobacz ›
2012-10-13 LKS Jutrzenka Bychlew 0:0 MKS 2000 Tuszyn zobacz ›
2012-10-14 Orlik Sobień 2:3 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
2012-10-14 SMS Łódź 5:0 Iskra Dobroń zobacz ›
Iskra Dobroń 4:1 GKS Ksawerów zobacz ›
2012-10-20 MKS 2000 Tuszyn 4:0 Burza Pawlikowice zobacz ›
2012-10-20 Orzeł Piątkowisko 2:0 SMS Łódź zobacz ›
2012-10-21 Tęcza Brodnia 1:3 LKS Jutrzenka Bychlew zobacz ›
2012-10-21 Włókniarz Konstantynów 7:1 RKS Łódź zobacz ›
2012-10-21 UKS Lipiny 1:2 Orlik Sobień zobacz ›
10  2012-10-27 Burza Pawlikowice 4:0 Orlik Sobień zobacz ›
10  2012-10-27 RKS Łódź 4:0 UKS Lipiny zobacz ›
10  2012-10-27 SMS Łódź 3:0 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
10  2012-10-27 GKS Ksawerów 2:1 Orzeł Piątkowisko zobacz ›
10  2012-10-27 LKS Jutrzenka Bychlew 1:3 Iskra Dobroń zobacz ›
10  2012-10-27 MKS 2000 Tuszyn 6:0 Tęcza Brodnia zobacz ›
11  Iskra Dobroń 3:0 MKS 2000 Tuszyn zobacz ›
11  2012-11-03 Tęcza Brodnia 2:2 Burza Pawlikowice zobacz ›
11  2012-11-03 Orzeł Piątkowisko 4:2 LKS Jutrzenka Bychlew zobacz ›
11  2012-11-03 Orlik Sobień 1:3 RKS Łódź zobacz ›
11  2012-11-04 Włókniarz Konstantynów 4:0 GKS Ksawerów zobacz ›
11  2012-11-04 UKS Lipiny 0:4 SMS Łódź zobacz ›
12  2013-03-30 Włókniarz Konstantynów 6:2 LKS Jutrzenka Bychlew zobacz ›
12  2013-06-09 UKS Lipiny GKS Ksawerów 18:00
12  2013-06-09 Orzeł Piątkowisko MKS 2000 Tuszyn 17:00
12  2013-06-09 Iskra Dobroń Tęcza Brodnia 17:00
12  2013-06-09 SMS Łódź Orlik Sobień 17:00
12  2013-06-09 Burza Pawlikowice RKS Łódź 17:00
13  2013-04-06 SMS Łódź 0:2 RKS Łódź zobacz ›
13  2013-05-01 LKS Jutrzenka Bychlew UKS Lipiny 00:00
13  2013-05-01 Tęcza Brodnia Orzeł Piątkowisko 00:00
13  2013-05-01 MKS 2000 Tuszyn Włókniarz Konstantynów 00:00
13  2013-05-01 GKS Ksawerów Orlik Sobień 00:00
13  2013-05-08 Iskra Dobroń Burza Pawlikowice 18:15
14  Burza Pawlikowice SMS Łódź 16:00
14  RKS Łódź 3:2 GKS Ksawerów zobacz ›
14  Orlik Sobień 0:0 LKS Jutrzenka Bychlew zobacz ›
14  UKS Lipiny MKS 2000 Tuszyn 16:00
14  Włókniarz Konstantynów 8:0 Tęcza Brodnia zobacz ›
14  Orzeł Piątkowisko Iskra Dobroń 16:00
15  2013-04-20 Orzeł Piątkowisko 0:0 Burza Pawlikowice zobacz ›
15  2013-04-20 Iskra Dobroń 0:4 Włókniarz Konstantynów zobacz ›
15  2013-04-20 MKS 2000 Tuszyn 3:0 Orlik Sobień zobacz ›
15  2013-04-20 LKS Jutrzenka Bychlew 3:0 RKS Łódź zobacz ›
15  2013-04-20 GKS Ksawerów 4:0 SMS Łódź zobacz ›
15  2013-04-21 Tęcza Brodnia 1:0 UKS Lipiny zobacz ›
16  2013-04-27 Burza Pawlikowice 1:2 GKS Ksawerów zobacz ›
16  2013-04-27 RKS Łódź 3:1 MKS 2000 Tuszyn zobacz ›
16  2013-04-27 Orlik Sobień 2:4 Tęcza Brodnia zobacz ›
16  2013-04-27 Włókniarz Konstantynów 2:2 Orzeł Piątkowisko zobacz ›
16  2013-04-28 SMS Łódź 1:0 LKS Jutrzenka Bychlew zobacz ›
16  2013-04-28 UKS Lipiny 1:4 Iskra Dobroń relacja ›
17  2013-05-04 Włókniarz Konstantynów Burza Pawlikowice 16:00
17  2013-05-04 Orzeł Piątkowisko UKS Lipiny 17:00
17  2013-05-04 MKS 2000 Tuszyn SMS Łódź 11:00
17  2013-05-04 LKS Jutrzenka Bychlew GKS Ksawerów 17:00
17  2013-05-05 Iskra Dobroń Orlik Sobień 15:00
17  2013-05-05 Tęcza Brodnia RKS Łódź 16:30
18  2013-05-11 RKS Łódź Iskra Dobroń 17:00
18  2013-05-11 Burza Pawlikowice LKS Jutrzenka Bychlew 15:30
18  2013-05-11 GKS Ksawerów MKS 2000 Tuszyn 15:30
18  2013-05-11 SMS Łódź Tęcza Brodnia 15:00
18  2013-05-11 Orlik Sobień Orzeł Piątkowisko 16:00
18  2013-05-11 UKS Lipiny Włókniarz Konstantynów 16:00
19  2013-05-18 UKS Lipiny Burza Pawlikowice 15:00
19  2013-05-18 Włókniarz Konstantynów Orlik Sobień 15:00
19  2013-05-18 Orzeł Piątkowisko RKS Łódź 14:30
19  2013-05-18 Iskra Dobroń SMS Łódź 11:00
19  2013-05-18 Tęcza Brodnia GKS Ksawerów 16:30
19  2013-05-18 MKS 2000 Tuszyn LKS Jutrzenka Bychlew 15:30
20  2013-05-25 Burza Pawlikowice MKS 2000 Tuszyn 15:00
20  2013-05-25 LKS Jutrzenka Bychlew Tęcza Brodnia 15:00
20  2013-05-25 GKS Ksawerów Iskra Dobroń 17:00
20  2013-05-25 SMS Łódź Orzeł Piątkowisko 15:00
20  2013-05-25 RKS Łódź Włókniarz Konstantynów 16:00
20  2013-05-25 Orlik Sobień UKS Lipiny 11:00
21  2013-06-01 Orlik Sobień Burza Pawlikowice 14:30
21  2013-06-01 UKS Lipiny RKS Łódź 14:00
21  2013-06-01 Włókniarz Konstantynów SMS Łódź 15:00
21  2013-06-01 Orzeł Piątkowisko GKS Ksawerów 16:00
21  2013-06-01 Iskra Dobroń LKS Jutrzenka Bychlew 15:00
21  2013-06-01 Tęcza Brodnia MKS 2000 Tuszyn 15:00
22  2013-06-16 LKS Jutrzenka Bychlew Orzeł Piątkowisko 14:00
22  2013-06-16 GKS Ksawerów Włókniarz Konstantynów 11:00
22  2013-06-16 SMS Łódź UKS Lipiny 11:00
22  2013-06-16 RKS Łódź Orlik Sobień 14:00
22  2013-06-16 Burza Pawlikowice Tęcza Brodnia 14:00
22  2013-06-16 MKS 2000 Tuszyn Iskra Dobroń 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2012-08-22 UKS Lipiny 2:2 Zawisza Rzgów zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2012-07-21 UKS Lipiny 3:3 Andrespolia Wiśniowa Góra zobacz ›

Ankiety

Jak oceniasz debiut UKS Lipiny w A-klasie?


Które miejsce zajmie UKS Lipiny w swoim pierwszym sezonie w A-Klasie?

Reklama

Dołącz do nas

Facebook

YouTube

 

Wybierz Język

 

Treningi


Seniorzy


Poniedziałek 18:00 - Boisko Byszewy

Środa 18:00 - Boisko Byszewy

Piątek 18:00- Boisko Byszewy

 


Junior Młodszy


Poniedziałek 18:00 - Boisko Byszewy

Środa 18:00 - Boisko Byszewy

Piątek 18:00 - Boisko Byszewy

 

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 17
Włókniarz Konstantynów - Burza Pawlikowice
Orzeł Piątkowisko - UKS Lipiny
Iskra Dobroń - Orlik Sobień
Tęcza Brodnia - RKS Łódź
MKS 2000 Tuszyn - SMS Łódź
LKS Jutrzenka Bychlew - GKS Ksawerów

Wyniki

Ostatnia kolejka 16
Burza Pawlikowice 1:2 GKS Ksawerów
SMS Łódź 1:0 LKS Jutrzenka Bychlew
RKS Łódź 3:1 MKS 2000 Tuszyn
Orlik Sobień 2:4 Tęcza Brodnia
UKS Lipiny 1:4 Iskra Dobroń
Włókniarz Konstantynów 2:2 Orzeł Piątkowisko

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Kontakt


E-mail klubowy:

 
ukslipiny@o2.pl
 

Zarząd Klubu

 
Prezes
 
 

Sztab Szkoleniowy

 

 

Statystyki drużyny

Najnowsza galeria

UKS Lipiny 3-1 Czarni Smardzew (06.05.2012)
Ładowanie...

Transfery 2012/2013

Przyszli:Michał Stachowiak Junior, Maciej Kaczmarek Junior, Łukasz Przybysz wypożyczenie z Orlik Sobień, Marcin Szamburski wolny transfer

w skład drużyny seniorów włączani także będą juniorzy młodsi z rocznika 1996 Krzysztof Szrajber, Adrian Keller, Marcin Lewandowski, Kamil Lewandowicz,Mateusz Krysiak, Sebastian Knetel 

 

Odeszli:Krzysztof Prusinowski, Tomasz Żeromiński (AMII Nowosolna), Jakub Janasik (Sparta Łódź)  

 

 

Kalendarium

19

12-2018

środa

20

12-2018

czwartek

21

12-2018

piątek

22

12-2018

sobota

23

12-2018

niedziela

24

12-2018

pon.

25

12-2018

wtorek